Звіт про сплав на байдарках по р. Сіверський Донець


Flamber.ru

От нарешті знайшов час (вірніше, мені просто ліньки щось робити по роботі), щоб зробити невеличкий фотозвіт про свій перший рафтинг – спуск по річці на байдарках. Відбувалося все це діло на річці Сіверський Донець під егідою мого знайомого Іллі Фетисова та його Всеукраїнської асоціації молодих дослідників фольклору. Задумка була така: члени нашої компанії, серед яких більшість – студенти та викладачі Київської та Донецької консерваторій, а також просто науковці-фольклористи, спускаються разом на байдарках 20 днів по річці, роблячи зупинки в селах. День пливемо, день – на дослідження місцевого фольклору. Тобто розшукуються люди похилого віку, які є носіями цікавої та важливої фольклорної інформації (народних пісень, танців тощо) і все це активно матеріазується у вигляді аудіо-, відео- та текстових записів.

Звісно, я лише відпочивав і насолоджувався природою…


Flamber.ru


Запис народних пісеньFlamber.ru


Flamber.ru


Майже типовий пейзажFlamber.ru


Flamber.ru


Flamber.ru


Крейдова флораFlamber.ru


Flamber.ru


Пропливаємо під мостомFlamber.ru


Flamber.ru

Польскі дівчата, які знають багато українстких пісень завдяки своєму україському походженню. А як гарно вони співають!

 

 

 


Flamber.ru

Нас очікувало кілька отаких от і подібних перепон з розряду “смерть байдарочника” – доводилося робити “обноси”


Flamber.ru


Flamber.ru

Мій перший тест-драв байдарки як виду транспорту 🙂


Крейдяні порогиFlamber.ru
Саме на такі брили крейди, оброслі водоостями, ми наткнулися одного разу. Думали тут нам і хана – проб’ємо байдарку. Якось обійшлося…


Flamber.ru
Сіверський Донець – ідеальне місце для гідробіологічних досліджень. Максимальна глибина – 1,5 – 2 метри, вода дуже прозора і тепла. Я був просто в шоці, коли мені довелося, стоячи у воді, спостерігати життя рибок-бичків, що відпочивали на дні прямо біля пальців моїх ніг!


Flamber.ru

 

Більше фотографій – в альбомі Донеччина-2007.

Фотграфії ще будуть додаватися…