Знову по колу

Ну от, тепер мій “старий” блог існує лише на сервері мого домашнього компутера, з нету ж я його видалив, встановивиши, настомість, “чистий” WordPress версії 2.5.1 – типу писати то ж хочецця! А “старі” записи я, сподіваюсь, поверну на місце (тобто сюди), разом з усіма коментами та новою, власноруч створеною темою дизайну (не тою, що використовується на момент написання цього посту). Але все це станеться лише після того, як я розгребу завали записів за останні два роки і перегляну кожну з них та внесу необхідні правки.

Хоча, може статися так, що мій настрій примусить мене не повертати нічого назад – таке зі мною буває часто, коли помічаю, що намагаюся писати не для себе, а для когось (Скільки блогів, починаючи з 2002 року, на які витрачав купу часу та нервів, я отак брав і видаляв!..)

Хоча, всьо буде гуд, от тіки шось цей новий WordPress в адмінці працює якось тупо і зжирає весь гіг оперативки (невже я провтикав і “недолив” якісь файли?), ну і, звісно, мої позиції в пошуківках… можна з ними попрощатися, а люди матюкатимуться, коли гугл буде видавати їм лінки на неіснуючі сторінки. Отакеот…