Пакарітєлям сталіци [Життя в Кийові: пачьом?]

Наче й зарплата у мене непогана, і, всеодно, якби не всякі халтурки девелоперські, мучився я б набагато більше. Тож, вирішив прикинути, скільки ж мені треба грошей для нормально функціонування. Підрахунок робився не лише з погляду на власну персону, а й з позиції середньостатистичного чувака мого віку.

Не для розкішного життя і не для тупого існування, а так, що почувати себе людиною. Одразу скажу, шо всі підрахунки досить приблизні і не для всіх підійдуть. Але, думаю, вони цілком справедливі і кожен, методом підміни статей витрат на власні, зможе підрахувати і собі суму, необхідну для місяця існування в стольному граді.

Одразу додам, що в даному аналізі не враховують витрати на бухло, сігарєти, тьолак, сємєчкі, свадьби, інвестиції, власний бізнес, стратегічне планування і теде. Просто живемо і ніщо нас не колише! (А по іншому поки що і не можна – я б і радий стати меценатом, так… ладно…)

Ще примітка. Якщо наш чувак не із “панаэхавших тут”, а по-арійському чистий і справжній корінний киянин, то йому нафіг не треба цей пост – жити є де, мама погодує, мама шкаперточки чисті дасть 🙂 Ну на крайняк можна підти на роботу листівки передвиборчі роздавати – на півасік буде! 🙂

Отже, саме головне – мати змогу десь ночувати, розкидати речі і смажити оселедці 🙂

250 баксів/міс – кімната або внесок, якщо жити з кимось. Більше, вважаю, платити нераціонально…

Далі, звісно ж, хавка.

32.5 грн/день – середній нормальний обід в Домашній кухні/Тралі -Валі/Челентано/Пузатій хаті/Двох гусях/МакДональдсі 🙂 Якщо пару днів не брати десерт, то можна ше й когось пригостити раз чи навіть два на тиждень за рахунок зекономлених коштів 🙂

+ 30 гривень/день – попити вдень водички, кави і купити шось перекусити по поверненню додому ввечері (хліб, печиво, йогурти/молоко/масло або що там ще закінчилось…)

+ 250 грн/тиждень – середня сума на закупкку хавки в супермаркеті (сюди входять і засоби особистої гігєни – зубні пасти, щіточки, креми і т.д.)

щоб дістатися на роботу та різні цікаві тусовки мусимо ділитися своїми грошима ше й з перевізниками –
25 грн/міс – проїздний на метро + 20грн/міс гривень на маршрутки/трамваї/тролейбуси (я ними користуюся в крайніх випадках)

а ше я кожного ранку купую в метро “Газету по-київськи” і інколи – глянцеві журнали, хоч і намагаюся відучити себе від останніх (уже вдалося скоротити список лише до Chip, Geo, Maxim та нової любові – журналу “Український тиждень”). Тож, 60 гривень/міс можна сміливо викинути в макулатуру.

90 грн/міс – мобільний звязок. бэз базара 🙂

500 грн/міс – розваги (сейшни/кіно/театри). Будемо вважати що середньостатичний чувак ходит кудись в середньому 5 разів на місяць, при цьому витрачає десь більше, десь менеше, але в середньому 100 гривень за один похід (якщо маємо не чувака а чувіху то цей пункт можна викреслити 🙂 )

500 грн/міс – мандрівки, з урахуванням того, що одного місяця чувак може кудись далеко не виїзджати і витратити усього 100 гривень на виїзд на шашлики, а наступного місяця похати кудись далеко і витратити 200-300 баксів. (Про забугірря не йдеться – наш чувак переховується від воєнкомату, тому довідку на візу йому ніхто не дасть 🙂 )

500 грн/міс – вдяганка. Розклад коштів такий же, як і пунті вище

400 грн/міс – оскільки наш чувак – гік, то йому постійно потрібно апдейтити свій комп чи купувати якісь нові гаджети. Або ж наш чувак – екстремал, і йому постійно треба гроші на ремонт велика/скейта/сноуборда. Розподіл грошей відбувається за тією ж схемою, як у двох попередніх варіантах

50 грн/міс – охорона здоров’я. Так-так! Звісно, шо наш чувак не ходить кожного місяця здавати аналізи, але бувають такі моменти, коли всьо, капець, і треба віддавати усе своє бабло, щоб відчувати себе нормально. Тому будемо вважати цей пункт щомісячним внесок про всяк випадок…

Отже, що у нас виходить?
Допоможіть мені підрахувати!!!
Які пункти я забув?