І Ющенко туди ж…

Ніхто не вірив, що то Яценюк поліз на Twitter, а ж тут прес-секретар Президента офіційно заявила про відкриття акаунту для Ющенка. Бу-га-га! Хоч би бекграунд нормально розташували! Сором!

І ше прикол. Раніше якась розуміна людина вже встигла зареєструвати акаунт під ніком yuschenko, тому нашого Гаранта можна знайти за ніком President_UA.

P.S. Вибори – то не поганий шлях зменшити кількість безробітних, що з’явилися через кризу. Зокрема, скоро усі інтернетманіяки (блоггери та любителі позависати на вконтактє-однокласніках) зможуть непогано заробляти, виконуючи роботу в інтернеті для того чи іншого кандидата. От цікаво, скільки заробляє той чувак, що постить в Твіттер замість Глави Держави хроніки його насиченого життя?

 • vbhjckfd

  Нехай ще увесь Кабмін і Рада на Вкантахтє зараєструються

 • Взагалі-то це дуже правильна тенденція, на мою думку. Це добре, що наші політики починають розуміти, що живуть в інформаційну добу. Хто зна, яким міг би бути президентом пан Ющенко, якби у свій час не програв інформаційної війни.
  Про сезонний заробіток на виборах засобами інету чую вперше. Було б не погано, але співпрацював би лише з представниками тих політ-сил, до яких є лояльним.

 • moses, зрозуміло! я теж не буду за комуністів щось робити. навіть за гроші ))) Якщо ти лояльний (лояльний – не значить прихильний!) до того ж Яценюка – він набирає людей для подібної роботи. Про це сказано в його Твіттері. Проте про бабло там ні слова. Може типу він хоче шоб на нього працювали ідейні і за ідею, не знаю… Я думаю ше буде багато можливостей.

 • vbhjckfd

  Та ідея непогана звісно, але ж воно буде як все, за що держслужбовці беруться.

 • Я зафоловив Ющенка, і через певний час він мене теж зафоловив. На мою думку. це хороше рішення, завдяки цьому зросла популярність твіттера, почали реєструватися щоб фоловити Президента

 • політика – це повний кал, я навіть не дочитав до кінця цей пост 🙂