Якщо Flamber здох…

… я розіб’ю свій комп, наб’ю морду першому зустрічному, а потім довго думатиму над темою стартапів-одноденок (мене вже нудить від цього слова!) і врешті, назбиравши грошей, куплю річний акаунт на Flickr. А потім знову довго і нудно збиратиму і переноситиму туди фотки з десятків інших різноманітних сервісів, в тому числі з трьох акаунтів останнього…

Tags: , , , ,

 • Ша, спакуха, нічо ніде не здохло. Єдине за шо їх треба бити – це за якийсь кривий алгоритм завантажування файлів. Він в мене тупо підвисає навіть на АДСЛі. Хоч би утілітку якусь зробили, нє? 🙂

 • Правильна думка, треба користуватись монстрами фотохостінгу а не зародками.

 • Mixa

  electric, схоже ти ще не завантажив на флікр дві сотні фото і не знаєш, що на тебе чекає… Хоча, здається в тебе колись були альбоми на Яху, а їх зараз всіх переганяють на флікр. Тгож, в тебе буде два акаунти?

 • Mixa, я з яху переніс на інший хостінг. На незалежний. Там все класно але є роблема -фотки можуть бачити лише зареєстровані користувачі того хостінгу. Мав Би можливість заплатити за флікр – заплатив би.

 • Mixa, слухай, вибач за офф топ, навчи граватари до коментів як прикрутити?)))і прикол, не знавщо ти до енергетики мажєш звязок:)
  а ще поясни як в фламбері організація фоток – там один фотоальбом і з нього крутиться все в том увіджеті чи можна багато різних альбомі в оно все вкупі буде показано там?
  може відповідь даш на мейл:)))?