Я, Нострадамус

Коротше, як два пальці об асфальт, бачу дуже ясно:

Ці муділи представники народу в парламенті так ні про що й не домовляються, нові вибори. Ті, хто голосували за НУ-НС та БЮТ, на них, звісно ж, не йдуть. А от біло-блакитний електорат на вибори йде. В результаті маємо парламент з більшістю від ПР. Привіт, прем’єр-Янукович! Покращення нашого життя уже вчора!

Росія визнає Україну за свого найкращого друга, продає нам газ дешевше ніж власним підприємствам, на вулиці всі радіють від того, що тепер нову можна розмовляти російською (бо до цього ж їх силою примушували спілкуватися українською), в поїздах знову можна почути російський шансон, звичайні робітники задовлені з того, що тепер можна спокійно працювати, не напружуючи мізки в роздумах-баталіях про історію свого народу та інших неактуальних речей (тут на сігарєти не хватає, а ви про якийсь там Голодомор мені втираєте!…) і, головне, капуста знову стає загальнодоступним продуктом!

Не вірите?

 • Не вірю.

 • і я не вірю!

  хоча мені теж сумно все це бачити…ех, де ж той ентузіазм революційний?

  треба вірити в краще, бо якщо ми самі в себе не повіримо, то в нас ніхто не повірить

 • Нє, стосовно другого абзацу, то то була лише іронія, а от стосовно першого, то, думаю, так воно і буде…
  А якщо ні, то як по-вашому?

 • на вибори мабуть все одно піду…
  хоча все вже настільки запущено, що навіть не знаю, що ті вибори дадуть, і що ж буде далі (( фігня якась…

  пора засновувати власну коммуну десь на Мангупі 😉

 • Ні, ну якшо ти знаєш за кого голосувати, то тобі класно!… Я тобі заздрю…

 • зараз не дуже в темі, треба буде ще дослідити ситуацію
  але поки що думаю, голосувати методом виключення за НУНС знову,
  бо БЮТ – зрадники, ПР – тому що… без коментарів.
  хто там ще? Литвин? – хм, ну з ним щось незрозуміло взагалі.
  хоча звісно проти НУНС теж багато чого можна сказати поганого…

 • Ну отож бо, якшо не дуже в темі, то й не кажи шо БЮТ зрадники. Бо засранці і БЮТ і НУ, а в Президента, здається, взагалі дах поїхав (сподіваюсь, за такі вислови у нас в країні ше не саджають?). Я особисто не знаю за кого голосувати. Мені останнім часом подоється те, що говорить Луценко, але є два моменти:
  1 – то лише балачки;
  2 – сам він не пройде.

  І взагалі, в існуючих політичних силах народ розчарувався, а нових немає. Тому вибори розклад не змінять. Всеодно буде ахінея…

 • А передвиборча кампанія тим часом вже розпочалася. Мені вкинули газету від ВО «Свобода» і я знайшов у ній фотку, на якій Луценко розцілував Ахметова (!!!). Поґуґлив трохи — дійсно було таке.
  Щоб якось реабілітуватися за крах усіх надій, додам, що там же написано, що в парламент пройдуть ще 3 нові політичні сили: Свобода, блок Черновецького і блок Яценюка. По тєлику казали, що будуть усі старі. Все-таки я думаю, що новенькі будуть, бо народ старих великих ненавидить. Усіх.
  P. S. Краще на такі теми не захоплюватись.
  P. P. S. В разі найгіршого в нас є Нет.

 • Думаю, що на вибори підуть прихильники і біло-блакитних, і помаранчевих, і червоного серця (про бабусь, які за комуністів голосують, гадаю окремо згадувати не варто). Трохи більше БЮТ набере, трохи менше НУНС, але суттєво пропорції не зміняться. Ніхто не одержить змогу плювати на інших, тобто для просування потрібного одному закону, потрібна буде підтримка ще когось, а домовлятись між собою вони, схоже, не вміють. Тож, не бачу як ці вибори вирішать кризу, що триває. На минулих позачергових сенс був хоча б у тому, щоб Сан Санича посадити на лаву запасних за те, що він мене тоді кинув (я, дурень, за социків тоді проголосував). А на цих… ну хіба що “Наша Україна” не пройде…
  Сам голосуватиму мабуть за “Свободу”. Власне, рішення не голосувати за жодного з діючих гравців прийняв давно. На тих виборах ще трохи вірив у об’єднання усих демократичних сил, тож голосував за БЮТ, але оскільки перспективи немає, віддам голос за тих, хто поки не розчарував. Хоча ж обов’язково розчарують…