Вивід WebMoney

Дуже часто можна почитати в блогах про те, скільки грошей їхній власник заробляє на процесі блоггінгу, ба, деякі навіть божаться, що їхній блог є чи не єдиною можливістю заробити на даний момент якісь гроші на життя (бідні люди! блоггінг забирає увесь час – нема коли й нормально працювати!).

Ну, коротше, звертаюся саме до тих, хто вже заробив у своєму житті на блоггінгу кількасот баксів і успішно х витратив… Підкажіть реальний і зручний спосіб виведення wmz та перетворення їх у національну валюту. Бо для поповнення wmz маю спосіб через банк, а от на вівід – нема такого способу, бо рахунку в банку в мене нема, пластикової картки я теж позбувся.

Спосіб “знайти когось, хто хоче купити wmz” не пропонувати! Хіба що ви самы готові їх у мене купити!

То як, хто у нас тута самий продвинутий?

 • Купа-силенна сервісів… навіть готівкою можна отримати… гугл: “Вывод WMZ Киев”
  Якщо заведеш картку ПриватБанку (здається, фрі) – взагалі, швидко та без проблем..

 • Хех, Гуглом вмію користуватись! Просто хотів почути від когось якісь рекомендацію на конкретний перевірений спосіб!
  Про банк я вже сказав – карточки позбувся і нової заводити бажання нема. Та й ніхто не видасть мені її, бо прописки немає 🙂

 • Я переводжу через Чернівецьке відділення ) удобно і бистро.

 • Я виводив через http://www.allmoney.com.ua. Їх офіс знаходиться на В. Васильківській біля метро “Республіканський стадіон”. Є, звичайно, і комісія (а вона є скрізь), зате видача невіртуальних долярів відбувається швидко та зручно.

 • 1. Privatbank – найпростіший спосіб на сьогодні
  2. http://forum.searchengines.ru/showthread.php?t=174221 минулорічне обговорення у Петренко.

 • Ну для Києва проблем менше. А для провінції мій рецепт – обмінюєш на гривні на офіційному обміннику (слідкуй за курсами, іноді можна вигідніше обміняти) – http://wm.exchanger.ru/asp/wmlist.asp , а потім відправляю прямим переказом через https://banking.ukrgarant.com/?mode=perevod_shet на рахунок типу 2620 у банку.

 • А що за тип рахунку такий? Таким же способом можна на будь-яку картку вивести. Але ж автор запитував без банків)