В процесі линьки

Працюю над створенням власної теми дизайну для WordPress. На відміну від усіх попередніх випадків, це не моддінг чужих робіт, а дійсно моя власна тема, написана практично з нуля. Звичайно, десь щось я підглядав (головним чином у підручник по CSS), але це справді буде повністю мною створений шаблон дизайну і я зможу з легкістю його модифікувати аж до повної зміни усього вигляду, а також використовувати данний каркас для написання інших тем. Поки що все виглядає десь ось так:

Приймається конструктивна критика, поради і побажання 🙂

До речі, дуже допоміг плагін Theme-Tester, за допомогою якого адмін може бачити сайт в одному дизайні, а відвідувачі – в іншому.

А ще мене сьогодні зробили ресселером одного чудового хостингу, так що, цілком можливо, мій блог скоро переїде. А кому потрібен надійний хостінг – звертайтеся, коли я навчуся рулити серваком 🙂

Ну всьо, через пару годин вирушаю на Херсонщину, побажайте мені сонячної погоди! 🙂

  • Непогано. Тим більше, що тема на всі 100% твоя.

  • Молодець, я теж темку роблю, тільки вона ще на ранній стадії, тому я показувати не буду. Щодо твоєї – у кожного свій смак. Темка гарна, та мені не дуже подобається. Вона якась проста занадто чи що… не наю що сказати. Додам, що моя current мене теж не влаштовує. Так що смак міняється)))

  • Дякую за Theme tester 😉 Плаґін став мені в пригоді 🙂

  • [R.I.P], мені теж не дуже подобається 🙂 , але фішка в тому, що я за 10 хвилин можу її абсолютно повністю перетворити у щось інше. Головне – моя власна структура, каркас, в якому я знаю все на 100 відсотків…

  • Каркас це дійсно головне. В живу мені темка більше сподобалася ніж на скріншоті 🙂

  • Дякую, та я ще всеодно над нею працюю…