Чого нікому не страшно?

Не розумію, чого так мало уваги до події, яка скоро відбудеться?.. Я, наприклад, дуже переживаю. А раптом все кудись зникне, немов у Чорній дірі, або, що ще гірше, нас усіх розпорошить по уламках часового простору. Уявляєте картину: я, маючи тіло, яке б у мене мало бути в років 70, потрапляю у своє дитинство, де замість літаків в небі проносяться якісь транспортні засоби майбутнього, а довкола бігають лицарі середньовіччя… У-у-у-у-ууу!


Так, я вірю те, що кажуть про Фладельфійський експеримент!

 • Квітка

  не бійся!
  Ше кажуть,шо скоро можуть одні країни зникнути,а інші з*явитися(типу як Атлантида зникла) через зміну полюсів.
  Такшо скоро фантастичні фільмі можуть бути недалекі від реальності.адже наприклад людям вже вживлюють чіпи

 • Ну стосовно зміни рівня Світового океану, то тут ніяких заперчень – я ж блін відповідаю за наповнення сlimategroup.org.ua – таким мене вже не налякаєш. До того ж Україні водичка, сподіваюсь, не загрожує…

 • Мені страшно.
  Дуже мені не подобається цей коллайдер… Як завжди стається, щось піде не так, і буде новий Чорнобиль, тільки в 100 раз більших масшатабах.
  Проте я сподіваюсь, що доживу до кінця світу у пятницю 13 квітня 2029 року. або ж 13 квітня, пятницю, 2036 року – коли Апофіс впаде на Землю.

 • Квітка

  типу прикол не в затопленні,а в тому шо буде нестаток прісної води(а вона в нас нечиста) і можливе переселення народів.Коротше не відомо як воно всьо буде