Вивід постів певних типів з певними значеннями таксономій

Дякуючи своїй роботі та завданням, які переді мною виникають, маю змогу витрачати трішки часу на ознайомлення з новими можливостями WordPress. Отже, код, розміщений нижче дозволяє вивести об’єкти (записи) певного типу (post_type) зі значенням (term) певної таксономії (вивід постів з багатьма значеннями кількох таксономій буде реалізовано в версії 3.1. Про це можна почитати тут:
http://ottopress.com/2010/wordpress-3-1-advanced-taxonomy-queries/).

Наприклад, у нас є типи постів: Ноутбуки, Телефони, MP3-плеєри. І є таксономія “Виробники” зі значеннями Sony, Panasonic, Apple тощо. Тож, коли нам треба отримати записи про всі ноутбуки фірми Sony, це – якраз те, що треба. Окрім того, в цьому коді вже передбачена розбивка постів за кількістю на сторінку, а також, що важливо, його можна використовувати в будь-якому шаблоні теми (хто не знає, спроби втулити у, скажімо, page template, вивід через query_posts чи get_posts потерпають фіаско).

Отже, вистражданий код:

 slug значення таксономії
$taxquery['npopositions'] = "vektsapos";

// тип запису
$taxquery['post_type'] = "positions";

// к-ть записів на сторінку
$taxquery['posts_per_page'] = 1;

// облік поточної сторінки
$taxquery['paged'] = $paged;

// власне запит з заданими вище параметрами
$wp_query->query( $taxquery );

// зверніть увагу, атрибути циклу трішки модифіково
while ($wp_query->have_posts()): $wp_query->the_post(); ?>

<!-- стандартні елементи посту -->
<h3>&lt;a href=&quot;" rel="bookmark" title="Permanent Link to "&gt;</a></h3>// виклик вашої посторінкової навігації (може бути по-іншому)


// знову очищаємо запит - прибираємо після себе :)