Вересневі фести

кРок у майбутнєХерсон, нарешті, обзавівся нормальним фестивалем, який не соромно популяризувати в Україні – “кРок у мабутнє” називається. Ну, ви чули, 31 серпня і й вересня, Within Temptation, Pain та купа гуртів з усієї України. Радію за свою Малу Батьківщину і вперше шкодую, що я живу не в Херсоні…

Рок-СічНеочкувано підтвердилися чутки про проведення у вересні фестивалю Рок-Січ, організованого Олегом Скрипкою. Цікавим є те, що до останнього часу не було ані анонсів, ні реклами, а офіційний сайт уперто мовчав, повідомляючи відвідувачів про те, що фестиваль (який мав бути ще весною минулого року) перенесено у зв’язку з політичною ситуацією в країні. Окрім того, на сайті було кілька подяк, в тому числі й Національному екологічному центру України (НЕЦУ).

Для тих, хто не в курсі, один із члені в НЕЦУ активно боровся з цим фестивалем, коли той проводився вперше, адже кіловати музики мали гриміти на заповідній території та ще й весною – коли птахи будують гнізда та обзаводяться потомством, а тисячі відвідувачів фесту могли запросто витоптати усі наявні на Трухановому острові червонокнижні види рослин. Проте перший фестиваль таки провели, обмежившись загородженням “цінних територій” стрічками та відлякуючими табличками “Обережно, кліщі!” і акціями по обміну сміття на пиво (чи щось у тому дусі).

І от тепер я думаю, невже уся ця підпільність лише через мого колегу? Типу, щоб не встиг провести і цього разу зіпсувати імідж фесту? Та й ніхто і не збирався! Цього ж разу фест восени!

Так що, сподіваюсь побачити багатьох знайомих цими вихідними на Трухановому острові під класну українську музичку! Я буду на велику (принаймні в перший день) !

Ну і, всі, хто вважає себе музикантом, просто не може дозволити собі пропустити чергову виставку “Український музичний ярмарок”, яка відбудеться 11-14 вересня 2008 р. у п’яти павільйонах НК «Експоцентр України». Окрім змоги потримати в руках та пограти на будь-яких інструментах і можливості придбати їх, а також подивитися майстер-класи відомих музикантів, органзіатори включили до складу заходів цього року ще й свій власний музичний фестиваль “ДніПРО”. Деталі – на сайті prosoundlight.kiev.ua (Ги, Пи.Си: це мене глючить чи там дійсно текст скаче при намаганні його виділити? 🙂 )