Вересневі фести

кРок у майбутнєХерсон, нарешті, обзавівся нормальним фестивалем, який не соромно популяризувати в Україні – “кРок у мабутнє” називається. Ну, ви чули, 31 серпня і й вересня, Within Temptation, Pain та купа гуртів з усієї України. Радію за свою Малу Батьківщину і вперше шкодую, що я живу не в Херсоні…

Рок-СічНеочкувано підтвердилися чутки про проведення у вересні фестивалю Рок-Січ, організованого Олегом Скрипкою. Цікавим є те, що до останнього часу не було ані анонсів, ні реклами, а офіційний сайт уперто мовчав, повідомляючи відвідувачів про те, що фестиваль (який мав бути ще весною минулого року) перенесено у зв’язку з політичною ситуацією в країні. Окрім того, на сайті було кілька подяк, в тому числі й Національному екологічному центру України (НЕЦУ).

Для тих, хто не в курсі, один із члені в НЕЦУ активно боровся з цим фестивалем, коли той проводився вперше, адже кіловати музики мали гриміти на заповідній території та ще й весною – коли птахи будують гнізда та обзаводяться потомством, а тисячі відвідувачів фесту могли запросто витоптати усі наявні на Трухановому острові червонокнижні види рослин. Проте перший фестиваль таки провели, обмежившись загородженням “цінних територій” стрічками та відлякуючими табличками “Обережно, кліщі!” і акціями по обміну сміття на пиво (чи щось у тому дусі).

І от тепер я думаю, невже уся ця підпільність лише через мого колегу? Типу, щоб не встиг провести і цього разу зіпсувати імідж фесту? Та й ніхто і не збирався! Цього ж разу фест восени!

Так що, сподіваюсь побачити багатьох знайомих цими вихідними на Трухановому острові під класну українську музичку! Я буду на велику (принаймні в перший день) !

Ну і, всі, хто вважає себе музикантом, просто не може дозволити собі пропустити чергову виставку “Український музичний ярмарок”, яка відбудеться 11-14 вересня 2008 р. у п’яти павільйонах НК «Експоцентр України». Окрім змоги потримати в руках та пограти на будь-яких інструментах і можливості придбати їх, а також подивитися майстер-класи відомих музикантів, органзіатори включили до складу заходів цього року ще й свій власний музичний фестиваль “ДніПРО”. Деталі – на сайті prosoundlight.kiev.ua (Ги, Пи.Си: це мене глючить чи там дійсно текст скаче при намаганні його виділити? 🙂 )

 • якщо ти такий високий і був сьогодні в червоній футболці, з чипсами в руках і з дівчиною, то я тебе бачила ) ну в будь-якому разі хлопець був схожий на тебе.
  треба було спитати, але поки я роздуплилась, ви вже десь розчинились серед людей

 • ну зрозуміло, що чіпси та дівчина – не дуже вдалі прикмети, а от факт про червону футболку мав би допомогти ))

  ой, давно хфотки свої ніде не викладала, вконтакті щось ніби було, але в мене профайл закритий (а якщо я скажу свій ай-ді, то сенсу в закритості профайлу нема).
  коротше зараз приблизно так виглядаю http://sumnamelodiya.blog.net.ua/files/2008/09/422.jpg

  тепер все чесно ) так що давай колісь 😉

 • та я, я… ))))))

 • ясно,
  дякую, що підтвердив моє припущення )

 • Квітка

  ну і де пост про враження з Рок Січі?

 • А я хіба обідцяв щось побідне? Якщо тебе так сильно цікавить, то буду краток:
  – перший день мені дійсно сподобався. але не через музику. Я взагалі не бачив хто і де виступав – я катався на велику і спостерігав за людьми та атмосферою, і мені дійсно сподобалося – багато прикольних людей, весело, погода гарна…
  А от другий день якийсь мрачнєнький вийшов. Усі колоритні люди кудись зникли, взагалі людей поменшало, звук на сцені, що на пляжі була, ацтойний… Побув я там рівно аж три пісні “Пропалоъ грамоти”…

 • Квітка

  не обіцяв,але було б цікаво.А то тут ін.люди видають досить цікаві подробиці про дівчину і чіпси:)
  Коротко, і ясно:)дякую