Queen та AC/DC в Києві!

Нічого дивного, що після сера Пола в Києві виступить у вересні група Queen – і це не чорний гумор, просто в них інший вокаліст 🙂 І, на відміну від виступу екс-бітла, я точно знаю що буду на цьому концерті, хай там хоч сніг з градом – Queen я дійсно всім серцем люблю і поважаю. І подивитися на цих хлопців, Браяна Мея та інших, хай навіть без головної складової, без Фредді, це вже велике щастя!

Але є ше одна фішка… Сьогодні в газеті читаю про зліт байкерів на Жуковому острові. Ну, думаю, козли – в заказнику будуть буянити, концерти влаштовувати – хана природі!…
Але, читаю далі і взагалі випадаю в осад, коли дочитую до місця, де сказано, що там виступатимуть Арія та… AC/DC!!! Нічого собі – світова рок-легенда буде виступати в Києві, а про це поки що ніде ні слова!

Коротше, Київ стає меккою рок-зірок минулого століття 🙂 Девіде Гілморе, чуэш? Ми тебе чекаємо! Був у Гданську – тре було заскочити! 🙂

Update: AC/DC будуть несправжні, а типу група-клон, яких якимось макаром “легалізувала” оригінальна група. (http://vkontakte.ru/events.php?act=s&gid=3706520) Брєд якийсь, корочє. І цей… гнати тих байкерів з заказника разом з підробними AC/DC та Арією!!!