Pur:Pur

Моя нова мінімалізм-любов 🙂 Це наша відповідь Морчібам і ІксІксам 🙂

А почалося все з того, що мені кинули посилання на кліп, знятий в горезвісному парку Горького в “живому” режимі. Як на мене, картинка – супер!

А потім виявилося, що в цих харківських “рібят” багато відеоробіт, і всі вони не менш класні. А мене, тим часом, уже полонила й сама музика: легка, жива і трішки “пригладжена”, але ні в якому разі не попсова.

А те, що в іншого виконався називалося б гламуром, тут – тонке відчуття смаку і естетичності. Але балансують вони таки на грані. Так що, поки не пізно – налітай!

P.S. Через цей бенд я вперше в житті заплатив за музику в неті. Зайшов на оф. сайт. А там написано, що можна завантажити демо-альбом, і для скачування треба вказати суму, яку ви готові заплатити за це, навіть якщо це 0 гривень – хороший психологічний трюк! Звісно, я не захотів вважатися жмотом, і хай я заплатив усього 4 гривні (більше на рахунку мобільного просто не було), але всеодно це діє! І в самій групі захоплює, окрім музики, якраз оцей “передовізм” в уcіх технічних ньюансах. Гарний приклад для інших команд!