ProSpaw

Колись я зарікся ходити в легендарний і в той же час жлобуватий клуб “Барви”.

Чому легенедарний? Тому що це один з небагатьох негламурних київських клубів, де може виcтупити молода група-початківець. Всі звідси починають, як, наприклад, свого часу Океан Ельзи, Тартак та багато інших.

В той же час, жлобуватий цей клуб тому, що персонал, який там працює (крім, знову ж таки, легендарної і всім відомої персони, яка ховається під ніком Чорт), зовсім не відповідає ідеології, духу та атмосфері закладу. Окрім того, звук там нікуди не годиться. І якшо у вас нема власного обладнання і толкового звукорежисера, хай як ви будете старатися, ваш виступ буде зіпсовано. Це 100-відсотково для всіх молодих груп, які виступають перші рази і не розбираються ні в самому концертному звуку, ні в тому, як можна вплинути на його якість під час виступу в “Барвах”.

Але чому я почав пост з того, що я зарікся туди ходити? Тому що мені доведеться все ж таки туди підти… Чому? Бо група, в якій я колись посідав роль безтолкового басиста і, можна сказати, співзасновником якої я є, після чотирьох років пробних виступів на всіляких універовських заходах та фестивальчиках районного масштабу, нарешті роздуплилася і спромоглася на свій перший виступ у клюбі 🙂 ! З чим хлопців і вітаю!

Бажаю їм купу підірваного народу в залі, гарного звуку, і відриватися, не зважаючи на всі лажі, які все ж таки (таке життя) можуть виникнути!..

На це варто подивитися!

 • а я живу майже в Барвах 😉

  хоча була там всього оди раз і то на якесь свято студентське.

  ні, ну те, що ХІМ там виступав, я знала 😉
  а от те, що Океан виступав в БАРВАХ…не чула про таке

 • sumnamelodiya, нє, шо ти, то я так для понтів набрехав. Вакарчук як приїхав до Києва, то одразу став популярним і ніколи не їв місяцями самих макаронів з томатною пастою!
  Да, а ще в Барвах виступали Роллінг Стоунз і Джиммі Хендрікс! Чесно-чесно!

 • Це ти в якій общазі? Забув номер тої, в якій Барви знаходяться…

 • 14
  а про ХІМ то майже правда до речі! )

 • 14 це твоя чи та в якый барви чи те і інше? Бо в тій де Барви, мій друг дитинства і земляк живе, може ти його знаєш….

  А яким чином правда може бути майже правдою?

 • це та, в якій барви і та, що моя ))
  а з якого твій друг факультета?

  а щодо ХІМа, то це була якось в минулому році була вечірка, виступав гурт, що типу косить під ХІМ))

 • А це там де такий, скажем так, не худий вокаліст уже в віці був у шляпкі гангстерській і розфарбованими очима? В мене навіть відео і фотки є з того сейшну. Я там був…
  Стосовно факультету не памятаю, он в нього на вконтактэ написано
  Институт прикладного системного анализа

 • ну я там не була, але мабуть саме те мала на увазі

  я теж на ІПСА )