ProSpaw

Колись я зарікся ходити в легендарний і в той же час жлобуватий клуб “Барви”.

Чому легенедарний? Тому що це один з небагатьох негламурних київських клубів, де може виcтупити молода група-початківець. Всі звідси починають, як, наприклад, свого часу Океан Ельзи, Тартак та багато інших.

В той же час, жлобуватий цей клуб тому, що персонал, який там працює (крім, знову ж таки, легендарної і всім відомої персони, яка ховається під ніком Чорт), зовсім не відповідає ідеології, духу та атмосфері закладу. Окрім того, звук там нікуди не годиться. І якшо у вас нема власного обладнання і толкового звукорежисера, хай як ви будете старатися, ваш виступ буде зіпсовано. Це 100-відсотково для всіх молодих груп, які виступають перші рази і не розбираються ні в самому концертному звуку, ні в тому, як можна вплинути на його якість під час виступу в “Барвах”.

Але чому я почав пост з того, що я зарікся туди ходити? Тому що мені доведеться все ж таки туди підти… Чому? Бо група, в якій я колись посідав роль безтолкового басиста і, можна сказати, співзасновником якої я є, після чотирьох років пробних виступів на всіляких універовських заходах та фестивальчиках районного масштабу, нарешті роздуплилася і спромоглася на свій перший виступ у клюбі 🙂 ! З чим хлопців і вітаю!

Бажаю їм купу підірваного народу в залі, гарного звуку, і відриватися, не зважаючи на всі лажі, які все ж таки (таке життя) можуть виникнути!..

На це варто подивитися!