Помагітє, люді добриє, інспєктару Петрєнка на елєктрічєства!

Біля моєї роботи однієї миті перестав працювати світлофор. Воно б ще нічого, якби перехід був через звичайну вулицю, але тут перехрестя, і дивитися одночасно у чотири боки якось трохи складнувато. До того ж треба ще мати неабиякі акторські та психологічні здібності, аби угледіти у водієві “не бика” і якимись такими собі жестами донести до нього свою рішучість перейти дорогу…

Матюкався я про себе тиждень, на другому почав наводити довідки, хто ж тими світлофорами завідує – ДАІ, Київавтодор чи ше хто, аби поскаржитися… І думав собі, шо, мабуть, поки когость не зіб’ють, то не ввімкнуть. Але дзвонити не довелося. Таки когось збили. Я якраз ішов, коли вже на місці інциденту лишилося лише авто ДАІ. Я не упустив нагоди поспілкуватися з представниками влади. Виявилося, що непрацюючий вже другий тиждень світлофор – не вина ДАІ, які завідують ним лише “частічна”, головний винуватець – Київенерго, який ніяк не хоче підключати триокого до мережі… При цьому я чітко знав, що в деякі дні світлофор працював, мигаючи з усіх боків жовтим світлом. То що в нас тепер світлофори від сонячної енергії вміють працювати і самі вмикаються-вимикаються?

Коротше, після розмови з ДАЇшниками пройшов ше тиждень і одного разу я побачив ось це:

Наступного дня світлофор запрацював! Дякую, товаріщі крутелики, які за своє покоцане авто вставили пі….ін усім великим бюстютілємям порядку на автошляхах!

 • Яке знайоме перехрестя :)))

 • Ти хоч зрозумів шо на фотці за тєма?

 • Так, сам ту тєму бачив, тому і зрозумів 🙂

 • neperedba4yvana

  я бачу ти постійне з фотиком ходиш)))я теж не розлучаюсь з ним, плюс диктофон і купа запасних батарейок, щоб не шукати потім по нічних магазинах))

 • Ага, цифрова мильничка багато місця в рюкзаку не займає )))

 • А що там на малюнку?
  Я щось не можу розгледіти.

 • vbhjckfd

  це здається контури двох машин і крестик на місці зіткнення їх 🙁