Помагітє, люді добриє, інспєктару Петрєнка на елєктрічєства!

Біля моєї роботи однієї миті перестав працювати світлофор. Воно б ще нічого, якби перехід був через звичайну вулицю, але тут перехрестя, і дивитися одночасно у чотири боки якось трохи складнувато. До того ж треба ще мати неабиякі акторські та психологічні здібності, аби угледіти у водієві “не бика” і якимись такими собі жестами донести до нього свою рішучість перейти дорогу…

Матюкався я про себе тиждень, на другому почав наводити довідки, хто ж тими світлофорами завідує – ДАІ, Київавтодор чи ше хто, аби поскаржитися… І думав собі, шо, мабуть, поки когость не зіб’ють, то не ввімкнуть. Але дзвонити не довелося. Таки когось збили. Я якраз ішов, коли вже на місці інциденту лишилося лише авто ДАІ. Я не упустив нагоди поспілкуватися з представниками влади. Виявилося, що непрацюючий вже другий тиждень світлофор – не вина ДАІ, які завідують ним лише “частічна”, головний винуватець – Київенерго, який ніяк не хоче підключати триокого до мережі… При цьому я чітко знав, що в деякі дні світлофор працював, мигаючи з усіх боків жовтим світлом. То що в нас тепер світлофори від сонячної енергії вміють працювати і самі вмикаються-вимикаються?

Коротше, після розмови з ДАЇшниками пройшов ше тиждень і одного разу я побачив ось це:

Наступного дня світлофор запрацював! Дякую, товаріщі крутелики, які за своє покоцане авто вставили пі….ін усім великим бюстютілємям порядку на автошляхах!