Погані секретарі – погана держава!

Оскільки я працюю в еколологічній організації, та ще й веб-майстром, то частенько доводиться заглядати на офіційний сайт Мінприроди, який вже два роки не перестає дивувати своєю різноманістністю – що не сторінка, то новий дизайн ))). Хоча, нічого дивного в цьому нема – який дурень за 900 гривень в місяць погодиться підтримувати такий складноструктурований сайт? Відповідь проста: якраз дурень і погодиться, бо нормальний програміст і справжній професіонал за такі гроші працювати не буде. Тож, за кількістю варіантів та спроб реінкарнації головного екологічного сайту можна відстежити наскільки часто у Мінприроди відбувається заміна кадрів ))), а точніше – людини, що відповідає за сайт… )))

Але Мінприроди-мінпридою ))), та від Урядового порталу (в дескріпшні написано: “Єдиний веб-портал органів виконавчої влади в Україні”) я такого не чекав! Дивіться самі:

Урядовий портал. Невже в нашого прем'єра такі нездалі секретарі?

То що це? Неуважна секретарка (хоча, чесно кажучи, я не думав що в Кабміні “шапку” документу кожного разу набирають заново вручну, я думав там користуються шаблонами вже готовими…), неуважний вебмайстер-пофігіст чи відсутність контролю?

Я думаю, насправді це показник того, в якій Державі ми живемо. Оцими помилками все сказано… Ні, я розумію. всяке може бути… але, наскільки видно по даті документу, висить він там уже близько року… Тож, залишається лише здогадуватися, яким чином сайт Президента свого часу зміг устояти проти хакерських атак і залишається сподіватися на те, що в інших видах своєї діяльності, набагато важливіших, наша Держава не припускатиметься хоча б таких, банальних і очевидних помилок. Або, принаймні, вмітиме їх вчасно помітити і усунути…