Page Rank та інші фігні

Я раніше не переймався такими штуками, як Page Rank, усілякі ТиЦ’и та інше, можна сказати, мене навіть вернуло від усих цих SEOшних примочок. Але вкінці-кінців стало цікаво. Тепер в моєму броузері видно усі показники сайту, що переглядаєтья. І сьогодні, коли я помітив, що два моїх сайти втратили позицію Page Rank з 4 до 2 я навіть трохи засумував… Чого б це? І яким макаром це сталося?

А ще, лайтбокс, який я вже встановлюю усюди у вигляді плагіну…. На одному з сайтів він, по-переше, некоректно відображається, коли відкриває картинку у повному розмірі – зліва чогось якийсь пустий простів отримується, а, по-друге, чогось вирішив “підхвачувати” усі картинки, навіть ті, для яких не задано rel=”lightbox”… Хтось може мені щось пояснити?

  • Хочешь поднять Page Rank, тогда тебе нужны ссылки с качественных сайтов у которых Page Rank выше твоего. И подумай, что это все математика.
    Смотри: Главная стрнаица PR 2 + Раздел PR 1 + Категория PR 0, и того
    2+1+0, что мы делаем… на категорию ставим внешние ссылки штук 100 с качественных сайтов, и твой 0 превратиться в 1 с категории ссылаемся на раздел получаем 2 у раздела, и с раздела на главную… будет 3 у главной.
    и с главной на категорию… вот приблизительная схема как увеличить PR на твоем сайте… Может где то я ошибся… сорри, я сам только учусь.