О-бля-ді-ба-да…

Так і пропали мої два квиточки у фан-зону на концерт сера Пола – я так і не відважився стовбичити під дощем і визирати на сцену через парасолі.  Та що там – вийти з дому було страшно – води ледь не по коліна. От якби заздалегідь знав і запасся дощовиком, гумовими чоботами і фляшкою якогось алкоголю – може б і було діло…  А так- довелося дивитися по ящику.

А зара я вже пишу цей пост на новій квартирі. Прощавай уродський Харківський, привіт захаращена Дарниця. Залишося саме складне – первезти завтра речі і освоїтися на новому місці…

 • Теж дивився його його концерт по ТБ. Подумати тільки, Полу уже за 60, але заспівав 3 десятка пісень вживу. Це справді професіонал.

 • а я була на майдані! під цією зливою! парасольки не рятували, але мені було все одно, бо заради такого концерта можна було і помокнути, не кожного ж дня сер Пол приїжає )
  я правда була далееко від сцени, біля одного з екранів на Хрещатику, але амтосфера все одно відчувалась )) навколо – радісні люди, що танцюють і співають прямо під дощем)

 • Класно, я теж дивився по ТБ. Не знаю чи витримав би так як sumnamelodiya, але хотілось би.
  Скільки коштували квитки?

 • Квітка

  Я взагалі по радіо слухала:)і футбол дивилася:)амосфера була там кайфова,навіть по радіо чутно.А квиточки можна було б вигідно продати(але мабуть для цього теж тре було поїхати на майдан)

 • hellveen, я не знаю – знайомі з телебачення підкинули…