Не трактуйте сновидінь!

Сьогодні наснився абсолютно тупий, але дуже чіткий, кольорий і повний по справжньості відчуттів сон: якийсь мужик на моїх очах (і на очах інших) тупо жорстоко “валить” з пістолета впритул людей. Як на бійні… По черзі. Я, як невільний свідок, не взмозі протидіяти, обираю стратегію “я нічого не помітив” і стараюся звалити з місця події типу так само невимушено, як ніби я дійсно нічого не бачив… Але мене помічають і я стаю втікачем…

Цей реальний страх, який охопив мене у сні примусив полізти у сонник… Краще б я цього не робив…

Убийство, увиденное Вами во сне, предвещает какое-то реальное злодейство, которое омрачит Вашу жизнь. Не исключено, что Вы и впрямь окажетесь свидетелем чьей-то насильственной смерти.

[…]

Если Вам снится, что убийца готовится нанести Вам удар, — некое переживание наяву потребует от Вас твердости характера. […] Убийца, стоящий над трупом жертвы, — символ грозящей Вам неудачи.

І як я можу тепер не брати цього собі в голову і не програмувати на якусь лажу?

 • Така сама “пупня” і з гороскопами буває… Впевнено налаштуйся на хороше! Інакше твій страх дійсно може “притягнути” щось погане. Просто впевнено налаштуйся на хороше!!

 • Сни – це відображення реальності. Але, не матнього, а теперерішнього і минулого. Мозок, таким чином, обробляє інформацію, надсилаючи її у підсвідомість – щось, на кшталт, архіву, де вона зберігається, навіть якщо ми забули якісь події, прикрі випадки, то вони “сидять” у нашій підсвідомості. Професійний психолог чи психоаналітик може з легкістю витягти їх на білий світ і заставити людину переосмислити те, що не дає спокою чи спричинює певну стурбованість.
  У конкретному випадку, очевидно, існує якась не вирішена (можливо задавнена) проблема, яку автор або ігнорує, або не може розвязати… Автору потрібно обдумати усі більш-менш серйозні проблеми у його теперішньому житті і не уникати їх, а спробувати вирішити. Наведу один приклад, що трапився зі мною. Якось мені наснилось, що я розбив голову і з рани витікає мозок – я прокинувся в переляці. Як виявилось, вночі порив вітру відкрив кватирку, з відки дуло холодним повітрям саме на ту частину голови, що з неї витікав мозок. Відчуття були дуже реальними, проте, проблема вирішилась, коли я зачинив вікно.
  Сонники – це для забобонних людей, якщо маєте бажання трактувати сновидіння з точки зору науки, то краще почитайте Фрейда.
  А для Psiho скажу, що страх – це вбивця розуму. Коли людина боїться, вона не може думати і діяти логічно й послідовно, тому страх завжди потрібно гамувати й упокорювати. Не існує проблем які неможливо вирішити.
  “Impossible is nothing”
  A. Z.

 • Ого, пане Андрію, розгорнуто! Дякую!
  Так, я з Вами згоден. Але є один момент… Логічно, що якщо спати в протигазі, то буде снитися що мене хтось душить. Так само логічно, якщо я надивився перед сном фільмів жахів, а потім вони мені теж снилися, чи просто коли пояснення сну можна знайти в пережитому.

  Але коли у сні до мене приходять образи, які я ніколи не переживав і не бачив в реалі і навіть подумати не міг, що моя фантазія на таке здатна, то це справляє враження… Починаю вірити просто в інші виміри, куди людина може потрапити під час сну… 🙂

 • Готовий побитись об заклад, що сон наснився надранок. Так чи ні?
  A. Z.

 • Не можу сказати бо не певний. Але здається ми памятаємо лише ті сни що сняться під ранок, правильно? Хоча я помітив що також можна запамятати ті сни, які при сильній втомі сняться одразу після “відключення”…

 • Пане Михайле, ми памятаємо лише ті сни, які передують нашому пробудженню – вони чисто випадково записуються у нашу свіджомість. Проте найбільш реалістичні сни людина бачить лише після того як заснула, а до ранку сни набувають фантастичного й фантасмагоричного змісту – ми можемо бачити події, істот, людей, яких ніколи не було у нашому житті. Все це є синтезом нашого мозку, але не бльше і не менше.
  A. Z.

 • А що для Psiho говорити? Я й сам то знаю! 🙂
  Я взагалі найбільший оптиміст у світі!))