MyTaskHelper

Довго думав, як почати огляд цього сервісу, варіантів багато, але все ж скажу все як є: я давно мріяв про появу подібного інструменту, і ось він з’явився! І це просто справа честі розказати про нього. Тим більше, що цей сервіс є творінням українських програмістів (А ще дуже підкупила ситуація, коли мене, як першого користувача з України особисто привітали розробники та в подальшому активно спілкувалися зі мною, відповідали на питання і навіть впроваджували мої побажанння!). Отже, мова піде про сервіс MyTaskHelper.

Що ж можна зробити за допомогою mytaskhelper.com?

Перш за все, дві основні функції – це створення та демонстрація баз баних у вигляді таблиць та створення онлайн-форм, за допомогою яких можна ці дані збирати.
Ви можете створити будь-яку базу (списки клієнтів з персональними даними, музичний архів… які-завгодно дані, що можна систематизувати у формі таблиці!), керувати нею, та, за потреби, розмістити як віджет на своєму сайті, зробивши, таким чином, дані публічними. Величезним плюсом є факт наявності імпорту-експорту (Еxcel), який коректно працює з українською мовою! Звісно ж, передбачена можливість доступу кількох користувачів до однієї бази для спільної роботи над нею.
Можливість створення онлайн-форм дає змогу швидко і без навиків програмування створити, наприклад, контактну форму та вмонтувати у веб-сторінку. Що цікаво, кожна форма зв’язана з певною базою даних, то ж форму можна використовувати для наповнення котроїсь з ваших баз. Наприклад: вести облік клієнтів, що звернулися до вас через сайт чи просто надати змогу людям наповнювати інформацією вашу базу.

[nggallery id=1]

Ще однією “смачною фішкою” є можливість організувати персональне файлосховище: зі слів розробників, можна завантажувати скільки завгодно файлів будь-якого розміру!

В усіх випадках все дуже гнучко налаштовується і, що головне, немає абсолютно ніяких обмежень! І все це безкоштовно! (Для тих, хто в це не вірить і хоче дізнатися як же ж сервіс зароблятиме гроші: хлопці збираються пропонувати рішення, реалізовані в MyTaskHelper, комерційним структурам і, очевидно, зароблятимуть на побудові та інтеграції великих і складних баз даних для окремих замовників + Donation). Для тих же, кому вдасться виявити якісь обмеження чи незручності, є два шляхи:
1 – залишити побажання на спеціальній сторінці.
3 – Трішки почекати. Бо розробники приготували ще багато чого цікавого, що буде впроваджуватись найближчим часом:

  • Можливість коментувати записи
  • Взаємозвязки між таблицями (Наприклад, щоб можна було створити таблицю університетів і під’єднати до неї таблиці з даними про студентів кожного з університетів)
  • Можна буде обрати поля, які доступні в інтегрованій формі (у віджеті форми), а які лише всередині системи. Те ж саме стосується і самої бази (можливість вибрати поля, які недоступні у “розшареній” базі даних).
  • Покращення можливостей та наворотів пошуку
  • Створення мап на основі таблиць (якщо задано колонки координат) з точками/полігонами та їх описами на основі данних таблиці (це моя пропозиція! 🙂 – обіцяли реалізувати…)
  • Можливість відображення усіляких схем та графіків на основі даних вашої бази
  • Можливо, реалізація функціоналу, який би дозволив використовувати MyTaskHelper в інтернет-комерції (інтеграція з платіжними системами, paypal, sms і таке інше)
  • покращення зовнішнього вигляду 🙂

… і ще багато всякого цікавого-корисного!

Ви все ще тут? Бігом реєструватись на MyTaskHelper!

P.S. Стежимо за оновленнями сервісу: mytaskhelper.com/blog