Міжнародний рок-фестиваль «Славське Рок-Фест»

20-22 липня у відомому гірськолижному містечку Славське на Львівщині гуркотіме Міжнародний рок-фестиваль «Славське Рок-Фест». Гасло забави: «Я люблю Карпати» – суголосне до низки однойменних збірок, що кожного сезону випускає Український Гірськолижний Клуб. Річ в тім, що фест і затіяний власне головним натхненником тих дисків, співзасновником клубу Сергієм Харчуком і товариством Спортивні та Культурні Ініціятиви (СКІ) www.cki.com.ua. У дійстві візьмуть участь іноземні гості: гурт Farben Lehre з Польщі, Крамбамбуля з Білорусі, німецька ватага Mamasweed і Easy Life Natural з Угорщини. Українську обойму представлятимуть Ґорґішелі, Мертвий Півень, Оратанія та Файно зі Львова, івано-франківці Пан Пупец і Фліт, буковинські Гуцул Каліпсо, волиняки з Рівного От Вінта! й столичні рої Катя Гапочка та Бенд, Н-Три, Колохмар і ДримбаДаДзиґа.

Мистецька програма включатиме в себе також виставки молодих вітчизняних і польських малярів, знимкарів та ремісників. Загадується також постійно діючий кінозал, де можна буде подивитися нові доробки кіномитців, невизнані шоу-бізом кліпи тощо.

Матиме фест й спортивний підрозділ. Всі бажаючі зможуть взяти участь у спортивних змаганнях з туристичних видів спорту (спортивне орієнтування, скелелазіння, сплав на каное. Можна буде повправлятися у їзді на конях, гірських велосипедах та інших спортивних засобах під наглядом досвідчених наставників. В рамках дійства відбудуться покази-представи нових добірок провідних світових виробників спортивного та подорожнього спорядження.

Позаяк мета забави – сприяти поширенню Української рок-музики та заохочувати розвиток активного відпочинку серед молоді й залучення її до екологічних гризот, що вбивають Карпати, то окрім розваг буде проведено ряд заходів для наведення чистоти у довкіллі: добровольчі дружини впорядковуватимуть водні джерела й вигрібатимуть сміття з місць відпочинку в лісі.Докладніше про «Славське Рок-Фест» можна дізнатися у Тетяни Букаренко (особовий 067-464-18-16, е-скринька bukarenko@gmail.com) та в Сергія Харчука (особовий 067-464-18-17, е-скринька skharchuk@gmail.com).
ФДР-вісті з Краю, Юрко Зелений.

 

Tags: , , , ,