Міксуємо: нові плагіни для WP + нові сервіси

Впродовж певного часу я виробив для себе правило: якщо з’являється якийсь новий сервіс, то потрібно якомога швидше забити на ньому гарний нікнейм і… забути про нього принаймні на пів року – доки не зникнуть всі глюки та не покращиться функціонал. Так, нещодавно я розхвалював tab.net.ua, але потім я розчарувався повністю в цьому ресурсі – взагалі нічого не зрозуміло, що і як працює…

Але для деяких сервісів настав їх зоряний час. Колись я вже бачив widgetbox.com, але потрапивши на нього якимось макаром учора, мій робочий день скінчився… 🙂 Там дійсно є багато цікавих і корисних віджетів, здатних навіть замінити окремі плагіни. Зокрема, мене дуже порадувала велика кількість віджетів різного роду для генерації анонсів з RSS-фідів. А чого вартий лише сам віджет Online AJAX Gallery! Я давно мріяв перетворити Dashboard свого блогу на стартову сторінку в блуканнях павутиною, своєрідний робочий стіл в інтернеті на зразок гуглівського IG. Тепер це робиться без проблем – набираєте собі купу віджетів, встановлюєте плагін WordPress Dashboard Editor і створюте собі власний інформаційний простір!

Я вирішив не чекати на появу інфостору від Гуглу, а обрав для себе онлайновий склад для файлів під назвою DivShare. Чому? Та тому що там не існує ніяких лімітів на помісячний трафік чи загальний об’єм файлів. Обмеження одне – файли розміром не більше 200 метрів. Підтримуються всі можливі формати файлів, під кожен з яких сервіс видає коди для посилання та вставки на сайт, також є власний відеоплеєр та слайдшоу, які теж можна вставляти на будь-який сайт за допомогою генерованого коду. Плюс до всього DivShare неабияк дружій з нашим улюбленний WordPress’ом – він пропонує встановити спеціальний плагін, який замінить форму завантаження файлів при створенні поста – таким чином всі ваші зображення і файли, які ви публікуватимите у своєму блозі не забиратимуть місце на хостингу, а зберігатимуться на DivShare!

Порадував сьогодні також сервіс, за допомогою якого можна створити власну соціальну мережу з неймовірним функціоналом і, знову ж таки, без жодних обмежень. Єдине, чим доведеться розплачуватися – це блок реклами від Гугла в правому верхньому куті (так як і рекомендує Гугл для найефективнішого клікінгу 🙂 ) Розказувати в деталях про сам сервіс не буду – це не одмінно потрібно спробувати! Всі на ning.com!

І наостанок, приємна новина для любителів ефектного перегляду зображень – тепер для підключення скрипту лайтбоксу до вашого сайту не потрібно шось ковиряти у файлах і прописувати зміни для кожної теми окремо – достатньо встановити плагін Lightbox 2.0 for WordPress і він автоматично додасть відповідні рядки коду до файлів вашої теми дизайну!

 • корисний огляд. dashboard editor – я теж давно шукав. а лайтбокс плагін, здається, не такий вже й новий.

  додай цей мікс на chuv.com.ua;)

  зи. а який плагін ти використовуєш для відображення дерева категорій?

 • Ось цей: http://www.silpstream.com/blog/wp-dtree/
  Але він трохи тупенький, бо сортування нема, тільки виключення певних категорій. От якби зробити його синтез з плагом, який дозволяє сортувати категорії! Сподіваюсь, в наступних версіях це буде враховано. А поки що можна взяти бібліотеку, яку використовує плагін ( http://www.destroydrop.com/javascripts/tree/ ), і написати своє дерево ручками.
  До речі, для Дашборду є ще кілька інших плагінів, але я зупинився саме на цьому, бо в ньому можна просто понапихати все що завгодно.

  А ти часом не працював з плагом wp-o-matic? Я оце шукаю, хто б мені допоміг його налаштувати (якісь проблеми з кроном)…

 • ручками це важко, особливо, коли ручки трохи кривуваті… (це я про себе).

  з wp-o-matic не працював.
  Можливо тобі стане в нагоді зовнішній крон:
  http://www.webcron.org/ або наш: http://zoom.net.ua/cronjobs/

 • Вообще, можно просто стандартную функцию для WordPress дописать да и не цацкаться, хотя сам я не особый любитель древовидностей 🙂

  На счет виджетов вопрос тоже спорный, они бывает весьма сильно грузят. Та же фенька от TooDoo, если сайт не доступен… я лично там свое написал с кэшированием.

  А файлохранилище Google думаю делать не будет. Проде мыло приспособили для этих вещей и без всяких ограничений. Правда чтобы другим файл был доступен наверно надо скрипт писать 🙂 В общем если поискать в Инете думаю тему можно найти.

 • Maks

  Ну про Таб не судіть занадто строго поки що це лише бета… якщо є пропозиції то давайте їх розглянем і реалізуєм)) пишіть в сапорт