Мене зафрендив Яценюк…

Вірніше, намагався зафрендити. На твіттері.  Але я не повірив – мало шолі існує таких приколістів на різних соц мережах, які хочуть побути відомими людьми?! )))

Але, як виявилося, перший пост в його акаунті “Починаю готуватись до виборів” був не стьобом, а свідченням виходу українського виборчого процесу на якісно новий рівень. (Мабуть, досвід США зіграв свою роль…) І інтернет, схоже, відіграватиме на виборах-2010 неабияку роль.

Коротше кажучи, тепер ясно стовідсотково, що пан Арсеній дійсно витрачає свій час на таку лабуду, як спілкування з людьми в інтернеті. Хай навіть не завжди опосередковано (бо він навіть не соромиться прямих оголошень про набір команди і помічників для роботи в інтернеті, зокрема, в соцмережах типу вконтактє чи однаокласнікі.ру), але стовідсотково і сам це робить. І ріспект йому за це. “Політик повинен бути там, де його виборець” – звучить досить логічно. Але все ж, враховуючи кількість українців в Твіттері, це дійсно… знаєте, приємно, коли розумієш, що політики заводять акаунти заради якоїсь тисячки потенційного електорату… Пане Арсенію, вобщєм, Ваш задум спрацював! Працюйте в тому ж дусі! )))

P.S. Для новоявлених прихильників Арсенія Яценюка нашого майбутнього Президента: frontzmin.org

 • Мене він теж зафоловив, спершу не надав цьому значення, бо в інших соц мережах є купа ющенків, юль, яників та інших видатних діячів політикиі і шоу.

 • І що :)? Я не думаю, що ви будете голосувати за нього тільки тому, що він користується твіттером. А як політику йому ще рости і рости.

 • Звісно, ні. Я його поважав і до цього.Просто до сьогодні я не голосував би за нього тіки тому, що в нього досить низький рейтинг і він би не пройшов. Але зараз його шанси, з такою активною кампанією (і це тіки початок!) значно зростають. Просто нема більш за кого… Юля? Не можу більше дивитися як вони гиркаюцця на очах всієї країни з Ющенком… (і хоча псування її рейтингу шляхом навішування яриків проросійськості – то значна заслуга Секретаріату Президента… і хоч я це розумію, але й на мене це подіяло… я вже сумніваюсь…)

 • weber

  Подобається чи ні сам Яценюк, але він політик трохи іншого типу, про що було написано в дописі

 • Так, іншого. Ніхто, здається, не сумнівється в його пофесійності, До того ж на ньогог просто не знайдуть компромату, бо він не встиг себе ще замарати.
  А ці всі розмови, що Україні потрібна свіжа кров!?… “Кролік Сєня, впєрьод!”, як написала одна з газет…

 • Я так і не зрозумів – а що, десь з’явилися незаперечні докази, що це справді Яценюк, а не якийсь його фанат, який просто вміє користуватися твіттером? Просто у мене й досі сумніви щодо цього!

 • а ти почитай уважно переписку його з людьми на твіттері плюс дивись сайт його кампанії….