Квартірний вапрос

Розказую, значить, все як є.

Живу я в двокімнатній квартирі в 15-ти хвилинах їзди від м. Нивки. Все там харошо, і місце тихе, і в квартирі все є (пральна машина, холодильник, нет провів, кімнати великі), от тільки платити 3000 + комунальні самому трохи невигідно і сумно. Та і нашо мені самому двокімнатна квартира?

Тому надумав собі такі варіанти:

1. Якщо вже й платити такі гроші, то за однокімнатну квартиру з кращими меблями (бо в мене радянські), поближче до метро і в улюбленному районі – Голосієво.

2. Або ж зняти за ті ж гроші будинок з подвір’ям. По ходу, це можливо.

3. Взяти когось до себе другим.

4. Пересилитись до когось самому і арендувати кімнату.

Пробелма в тому, що за місяць закінчується термін дії договору і я вже зараз маю сказати господарям, живу я тут далі чи ні. Тому в голові купа можливостей і варіантів і я не знаю що відповісти господарям.

Тож, якщо ви або твої друзі

– здаєте квартиру в Голосієво (починаючи з кінця травня),

– арендуєте квартиру і у вас є вільна кімната (починаючи з кінця травня),

– або здаєте будинок (починаючи з кінця травня),

– або ви – весела творча людина, яка шукає де жити (бажано жіночої статі – примушувати готувати-прибирати не буду 😉 ) і не боїтеся мене і моїх совєцьких меблів (думаю, можна домовитись з господарями про те щоб щось викинути і купити щось нормальне) і того, що одна кімната прохідна, і готові жити в так званому опен спейсі (це значить не паритись стосовно того де чиє ліжко і шафа і разом покращувати спільне житло і влаштовувати різні креативи в квартирі), то давайте жити разом! (Вселятися можна не обов’язково першого травня, можна сказати мені про своє бажання десь до 24 травня і якщо до того часу квартира ще не буде здана комусь іншому чи я сам не знайду інший гарний варіант з перелічених вище, то в нас може вийти!)

Вобщєм, контактуйте! Також можна питання задавати в коментарях.