Київська влада і київські жахи

Не знаю навіть як почати. Я просто злий. Ці вибори мера Києва… Усі ці палатки, обіцянки-цяцянки… Згадую усілякі вибори до 2000 року – то тоді ж перед виборами хоч намагалися задобрити людей, а тут лише “завтраками” годують (якщо не враховувати гречку для бабульок радянської закалки – основного електорату нинішнього мера) – Метро на Троєщину – вже в 2011 році!, Нова розв’язка – вже через стіки-то років! (читай: дуже скоро) і т.д.

В той же час, в самій столиці повний аншлаг бездіяльності. Вірніше, діяльність є, але яка? Знищення парків та заповідників, забудова, гроші, гроші, гроші…

Натомість біля станцій метро жодного смітника, а на вулиці Грушевського, одній з центральних, де розміщено Уряд України та Верховну Раду, утворюються котловани по кілька метрів в діаметрі прямо під проїзджаючим транспортом (це сталося вчора – провалилася задня частина автобуса), можна згадати і подібний випадок взимку, коли під лідером одного з київських гуртів раптом утворилося провалля з гарячою водою. Якби не друзі музиканта, що були поруч, вибратися йому було б складно – опіки були по всьому тілу.

А взагалі, підставою до написання цього посту була звичайна гранітна сходинка в звичайному переході біля виходу зі ст. метро “Політехнічний інститут” – вона просто сповзла і тепер утворює не горизонтальну площину, а кут градусів так на 60. Коли ідеш, то непомітно. А коли стаєш – то ногу можна поламати. Особливо зимою, коли і нормальні гранітні сходинки досить слизькі. І що головне, цю сходинку не можуть поремонтувати уже два роки. Що я ще можу додати? Напевно те, що в душі я дуже тішуся з того, що не маю київської прописки і мені не доведеться ламати голову, кому з дерибанщиків віддати свій голос

 • А найголовніше і найболючіше – шо люди і далі віритимуть тим обіцянкам і тим мерам, навіть якшо вони нічого не здійснять.
  Я не розумію, як можна бути овцами і щораз голосувати приміром за Черновецького, коли він за день порозпродував землю Києва? Натомість є сильний Кличко та розумний Турчинов.
  Але куди не глянеш – одні дебіли.

 • Розумієш, в тому то й справа, що всі три реальні кандидати не є ідеальними. Люди взагалі не ідеальні. І я б не хотів бути президентом. Бо якшо не будеш уміти з усіма ладнати, то ти довго й не протянеш і взагалі ним не станеш. А ладнати з усіма – бути в бруді.

  Що Кличко, що БЮТ… всі замішані в земельних аферах. Всі борються за землю і за Гроші. І ще за володіння столицею в період президентських виборів….

  А Черновецький… я в шоці просто. Коли відбулися вибори і я обговорював це в асьці з однією симпатюлею з Троєщини, вона сказала шось типу: “Так шо, новим мером буде Черновецький?” Я відповів шось типу “та ти гонышь, шо ти розумієш в політиці”, але коли Космос таки дійсно став мером всі офігєли…

  Знаєш, може таке й не можна казати, але я сподіваюсь, що через десяток-другий років у нас вже не буде таких маразматичних пенсіонерів совєцької закалки, які продаються за кіло гречки. І взагалі, може я й сильно часто виражаю своє невдоволення якимись речами, але верне від цих “ідеологічних” бабусь, які люблять розмовляти зі своїми песиками… Я в усіх них бачу старечий маразм. Краще не доживати до такого віку, ніж свято вірити в те, що Черновецьким “нам помогает и переживает за пенсионеров”. Фубля!

 • flashjet

  мене у Франківську іхні перегони вже задовбали, уявляю, що твориться у Києві!

  А взагалі, мене весь час переслідує думка: чому б народові не організуватися (або кожен сам для себе – разом вийде те, що треба) і просаботувати вибори. Скажімо, хтось на них не піде, а хтось проголосує проти всіх. Ну хтось таки когось вибере, але то буде порівняно малий відсоток. Так, ми втратимо, бо пропадуть гроші і треба буде знов іти на вибори (треба ж бо обрати або парламент або мера або президента), але може наші високопаствлені дуп.. чиновники зрозуміють, що вони вже перейшли усі межі?

  От теж про сходинку. В нас нещодавно був день міста, запрошували Кріса Нормана. Ясно, що він вже не така звізда, як колись, але заплатити йому треба було немало. Так у дворах роками не годні лампочки повключати, аби було видно куди йдеш і хто йде позаду, де калюжа і де поворот. Або шмат дороги здерти і не полагодити – тут грошей нема, бо Кріс Норман важливіший. А потім, коли мер балотується на другий термін, то каже, мовляв, от в нас грошей 4 роки не було, але як виберете ще – то точно знайду!

 • flashjet, саботувати можна було б, але пропорційна система… якщо не голосувати чи голосувати проти всіх, то твій голос, фактично, віддається тому, хто набере найбліьше голосів. В нашому випадку – Черновецькому.

 • flashjet

  я щось певне не розумію. Якщо кандидат набере відсотків 30 – то дуже мало і треба другий тур. Якщо у доугому турі таке повториться – тут не знаю, прецендентів може ще не було, але , можливо, тут дійсно можна перемогти хо ч з 14%. Але все одно подивляться, що треба вже хоч трохи на народ попрацювати.

 • В тому то й фішка шо другого туру нема. За рахунок того, що додаткові відсотки розподіляються між кандидатами-лідерами в залежності від того, скільки вони набрали. Тобто, відсотки непрохідних кандидатів переходять до лідерів пропорційно до набраних ними відсотків.