JavaScript Logic: нарешті у WordPress можна керувати джава-скриптами!

Одразу скажу – це плагін. І я його ще не випробував. Але, як би там не було, тема для мене (та мабуть не тільки для мене 🙂 ) актуальна і я давно думав над шляхами вирішення проблеми, яка полягає в слідуючому…

Колись давно 🙂 , якщо ви становлювали плагін, що працює за допомогою джава-скриптів, то ви мусили ручками прописувати їх підвантаження в шапці теми. З одного боку незручно, але… добре, по порядку… З певного часу, завдяки появі фунції wp_head(), яка працює по типу API, плагіни тепер самі можуть “дописувати” необхідні їм скрипти. Але це призводить до збільшення розміру сторінки і, як наслідку, часу її завантаження, оскільки не завжди є потреба підвантажувати той чи інший скрипт.

На жаль, не всі розробники плагінів працюють так старанно та продумано, як реалізатори плагу cforms, в якому можна задати id сторінок та постів, на яких слід вантажити скрипти плагіну. Тобто, якщо у вас на сайті є всього одна сторінка, що використовує контактні форми, створені цим плагіном, то скрипти вантажитимуться лише тільки на цій сторінці.

Було б добре навести подібний лад і з усіма іншими плагінами. І, якщо плагіни для ефектного виводу зображень використовуються ледь не на кожній сторінці, то більшість решти плагінів застосовується набагато рідше. Саме для цього і створений плагін JavaScript Logic. Завантажуйте, встановлюйте, тестуйте! Потім розкажете мені про свої враження! 🙂