Кінець шарі: Infostore закрили. Далі буде?

А я оце думав, що в мене нет погано працює, але виявляється все набагато складніше: в Україні почалися гоніння на варез-сайти, і, що саме цікаве, не через поширення неліцензійного контенту, а через… порнографічні матеріали.

Так, кілька днів тому було конфісковано сервери всім відомого порталу infostore.org. В цей час налякані аплоадери, клони рапідшари кинулися робити тотальні зачистки своїх терабайтів. Цікаво, це тимчасова показушка чи тепер ми завжди будемо качати музику з російських торентів?

 • у мого друга траур – тепер нема звідки порнуху брати (адже там були фільми, яких не знайдеш в КПІ-шній мережі!)
  а мені тепер нема звідки качати музику (
  взагалі шкода…
  а я вчора там шукала Вночі Вакарчука, і не змогла зайти (думала, що може то люди Славка його зламали – бо це як раз в день виходу альбому 😉 )

 • Ага, дуже коректний спосіб боротьби з піратством- взламувати чужі сайти! 🙂

  Саме цікаве в ситуації з інфостором те, що, здається у міліції чітке завдання виконати “план” і притягнути до відповідальності якомога більше людей – вони збираються відслідковувати тих юзерів інфостору, які й заливали туди порнушку.

  Якщо так подумати, то скоро будуть шукати і тих, хто її качав. Тож, якби вони ше шукали ше й тих, хто качав, то прийшлося б притягнути до відповідальності як мінімум 99 відсотків чоловічого населення та десь 30-50 жіночого )))
  І взагалі, треба посадити усіх, у кого буде знайдено на компі хоч одна фотка еротичного (як до речі відрізнити еротику від порно?) змісту – тобто всіх власників компютерів в Україні ))))

  Цікало було б перевірити компи у міліцейських відділках на наявність подібного контенту. Хоча ні, все спишуть на те, що це матеріали якоїсь справи 🙂

 • та, маразм повний виходить

  типу це допоможе

 • LaSet

  Їх закрили не через порно, а через ДИТЯЧЕ порно! кожного дорослого від педофілів треба розрізняти

 • ну всеодно. одна справа коли видно що то дійсно дитина, але й 17-річну дівчину можна назвати дитиною…

  до того ж справа не в тому. чуваки кажуть що раніше подібні питання вирішуалися простим спілкуванням між органами – їм казали де шо нетак і ті знімали контент а тут органам тупо знадообиолася показуха…

  я ж кажу – ненормально закривати, скажімо весь ЖЖ через те що якийсь там Лєбєдєв запостив картинки цицьок 13-річної дівчини…

 • ненормально? я бачу в Україні вже зовсім втратили відчуття нормальності

 • Ну не знаю, може ти мене неправильно розумієш… Мені здається шо видаляти треба акаунт Лєбєдева в такому випадку а не закривати увесь сервіс. Хоча якщо розглянути аргументи того ж Лєбєдєва. якщо ти знайомий з цим міні-скандальчиком. то його аргументи про фото дівчат з якихось там африканських племен теж мають право на життя…
  Саджати треба тих хто займається виробництвом, а не “козлов отпущения”

 • LaSet правий. Одним “нэ нэсьом отвэцтвэносты” не відхрестишся. Треба було моніторити і видаляти, а не росп*****ничати, створивши найбільший порно-розсадник в Україні, а тепер волати “ой жеж нас закрили!”

 • Mixa, жж не створювався для Лебэдэва і цицьок, а інфостор був і власники прекрасно бачили і розуміли який контент розміщується.

  Крім того міліція не має моніторити інфостор, вони раз вказали, другий раз, третій … але видалялися тільки окремі матеріали які були вказані бо не хотіли відмовляться від трафіку/бабла і вони далеко не казли атпущенія, по твоєму дистрибюторів наркоти теж чіпати не треба?

 • Pingback: Персональна сторінка - podarok()

 • Може ви й праві, але мені все ж ця ситуація асоціюється з тією, коли вам потрібно зрубати дерево і замість того щоб спиляти його під корінь ви починаєте по черзі обрубувати кожну гілочку, розпилюючи їх на маленькі шматки…

  Відомо що Україна займає одну з лідириючих позицій по виробництву порнопродукції, при цьому чи часто ви чуєте про облави та закриття подібих кантор?

 • це не є відставою взагалі їх не робити

 • Я мав на увазі кантори по виробництву порнопродукції.
  Але й стоосовно сайтів-розповсюджувачів теж згоден, але тоді хай це будуть систематичні міри, а не показуха…