Хунта

Пишу цей пост просто від нерозуміння куди себе подіти. Сьогодні був обстріл градами мирного Маріуполя, загинуло багато людей. А в інтернеті знову війна коментарів.

Боти-ботами, але є ще, сподіваюсь, люди, яких можна змусити думати. Наша мета – не сперечатися з абсурдними коментарями від повністю контужених…

kontuzhena

…а намагатися вплинути на людей, яких ще хвороба охопила не повністю. Поставити їм питання, які заженуть їх в тупик. Хай навіть вони не визнають цього вголос, але внутрішньо, можливо, дійсно запитають і себе самі: “А й справді!?”.

Треба перестати гратися в артилеристів і намагатися порахувати, з якого кута хто і чим стріляв. Поглянемо в корінь, на першопричину.

Головне, на мою думку, питання, яке треба ставити – за що воюємо?

Як нам відомо, за легендою, ДНР і ЛНР утворилися, бо в Києві владу захопила “хунта і фашисти”. Тобто, все що триває зараз – щоб скинути київську владу, від небажання підкорятися “фашистам”. Так виходить?

Про те, що Янукович сам втік, а решта влади – раніше обрана Верховна Рада, яка мала в своєму складі значну кількість опозиціонерів з Партії Регіонів і Комуністичної партії України продовжувала собі працювати, а нового президента було обрано цілком законно на справжніх виборах.. Навіть не намагайтеся це донести – забагато тексту. Просто киньте їм посилання про справжнє військове захоплення влади:

Варіант відповіді: зараз війна триває, щоб помститися за убитих. Ну тоді це взагалі безкінечний варіант, бо за убитих вами вам теж хтось захоче поститися і так безкінечно – це вічний двигун.

А фашистів ви самі то бачили, ну хоч одного? В чому виражається цей фашизм? Які злочини фашистів на території України можете назвати?

Варіант відповіді: Обстріли донбаських міст.

Ок, але чому тоді в решті України все спокійно? Як там проявляється фашизм нинішньої влади – хунти?

І за що ж “карають” укропи Донбас? Чому війна і розруха лише там, де сепаратисти і росіяни, завдяки яким перші досі ще існують? Адже допомогу “технічну” та людськими ресурсами вже ніякий дурень заперечувати і кричати “хдє доказатільства? хдє фотавідіо?” не буде.

Чому у звільнених від сепаратистів населених пунктах припинялися всі жахіття війни? (Окрім таких випадків, як сьогодні, коли “апалчєнци” знову почали “визволяти” мирних мешканців).

Нагадаю сльози Гіркіна-Стрєлкова після його втечі зі Слов’янська, як він просив пробачення у жителів міста за те, що “не зміг захистити” і анонсував “різню”.

Зрозуміло, що ніякої різні не було і близько. А ті, хто вірить у розіп’яного хлопчика.. ну що ж, це тяжкий випадок, але тут вже нічим не допоможеш людині…

Ну і наостанок. Для релаксу, так би мовити: