Потираю ручки в очікуванні “Республіки”

Фестиваль Республіка

Нарешті зможу сумістити приємне з приємним: чудове старе місто Кам’янець-Подільський, в якому давно мріяв побувати + феcтиваль “Республіка”, про який дізнався від людей на “Заході”. Перефразовуючи цитату з відомого фільму, можна сказати так: “На “Заході” тільки й розмов, що про “Республіку” :-)” Всі, з ким я там познайомився, збиралися на цей фест. Що ж, ще один плюс – можливість знову зустріти нових гарних знайомих та розширити це коло.

Та що там казати! Музична програма – самі бачите! До того ж це не просто фест а-ля “сцена-палатки-пиво-музика”. Все місто має поринути в фестивальну атмосферу завдяки мистецьким проявам “Республіки”: обіцяють покращувати місто масштабними акціями з розмальовування графіті старих сірих будівель і виносити ідейні перфоманси за межі фестивального майданчику.

“Наша мета заповнити наші вулиці живописом, музикою, танцями та віршами

Менше парканiв, приватних зон, супермаркетів. Бiльше паркiв, мистецьких шкiл, музичних захoдiв.

Мета фестивалю – продемонструвати, що справжній і якісний мистецький продукт твориться не лише у столиці, а також і у провінції, у невеличких містах.”

Що ж, я вірю в те, що “Республіка” виправдає мої очікування і, може навіть, стане “фестивалем року” в моїх щорічних підсумках 🙂

Побачимось в Кам’янці-Подільскому!