Evernote – убивця букмарк-сервісів або просто найкращий у світі блокнот!

EvernoteНе багато які програми здатні увійти у наше повсякденне життя – потестували, покористуваличся і закинули… Але ця, про яку розповім я, підступно змусила мене перестати користувати сервісами для зберігання закладок, переживати за ненароком закриті веб-оглядачі з цікавими сайтами (нерідко браузери, які вміють зберігати сесії, глючать і видають щось не те…), і не відкривати щоразу графічні програми після того, як я натиснув кнопку Print Screen…

Чому? Та тому що у мене тепер стоїть Evernote, який чудово вміє миттєво зберігати виділений текст, а також веб-сторінку такою, якою вона є, робити скріншоти виділеної зони і ще багато чого (Писати аудіопотоки я ще не пробував, але кажуть і це він уміє!). Звісно, можна і просто робити нотатки.

Увесь цей фунціонал реалізується за допомогою акаунта на вказаному вище сайті та прогами, яку можна завантажити звідти ж. Переглядати свої нотатки можна як у вебі, так і локально. Між програмою та сервісом існує синхронізація, таким чином, ви можете встановити програму на всіх своїх компах (якщо у вас їх кілька) та завжди мати доступ до своїх “секретних матерів”.

Інтерефейс програми гарний та інтуїтивно зрозумілий (клікабельно).

Evernote

Як бачимо, стандатний набір: можна створити кілька записників, кожному запису присвоюються теги для полегшення пошуку в подальшому.

Програма додає в кожен із наявних на компі браузерів свою кнопочку для моливості зручного додавання контенту в записник.

Ну, що ще?… Я так підозрюю, Evernote має ще багато корисних функцій, про які я ще не знаю, та й, компанія-розробник, певно, готує ще багацько таких “вкусностей” на майбутнє. Тож, якщо вас кумарить Google Notebook, а спроби вітчизняних девелоперів створити щось більш-менш фунціональне (див. deepmemo.com) не викликають у вас нічого, окрім істеричного сміху і розчарування, то у вас лише один шлях – Evernote!

  • Цікава річ. До речі, після того, як власники del.icio.us так спаплюжили свій продукт (перетворили на Delicious.com), такий сервіс дійсно може стати чудовою альтернативою. Обов’язково спробую ))

  • Та справа не в тому що це крутіше за букмарки! Це просто зручніше! ТИ заносиш у букмарки щось, а потім ідеш на букмарк-сайт, шукаєш, відкриваєш той сайт, шукаєш де той шмат тексту що тебе цікавить… і тут можна просто виділити потрібне і готово! Сервіс зберігає посилання на оригінальну сторінку, і не треба зайвий час витрачати, вантажити банери і взагалі це непогана страховка від того, що однієї миті занесеної в бумарки сторінки просто не виявиться…
    Та й, клацнувши в еверноті по тегу, можна одразу бачити тексти, а не намагатися пригадати що ж то за сайт і чого я його заніс у закладки 🙂

    Та й, я ж кажу, окрім альтернативи делішизи, евернот справляється ще з купою інших завдань!

  • Я схильності до подібних сервісів не маю. Можливо тому, що працюю з одного комп’ютера. Не розумію, як можна ненароком закрити браузер і не знайти потім в історії сайт. Мій Файрфокс відновлює сесію навіть після вирублення живлення. Для різних todo я використовую плагін Файрфокса QuickNote і програмку Tomboy (Linux). Не бачу сенсу все запихати в одну програму, крім знімок скріншота + графічний редактор.

  • шкода, що для лінукса немає – нема як спробувати, а то розписав так заманливо

  • Тю, блін, chugylo, я ж не на сесіях акцентував увагу! (Хоча Flock, який побудовано на основі фаєрфоксу, дійсно має з цим проблеми). От зайшов я до тебе на блог, побачив твій пост про Грузію, але оскільки я на роботі, то читати зара не буду, а заносити в закладки тупо – я виділив сам пост, натиснув кнопку і фсьо воно у мене в записничку… По-моєму не може бути нічого зручнішого і простішого…