Evernote – убивця букмарк-сервісів або просто найкращий у світі блокнот!

EvernoteНе багато які програми здатні увійти у наше повсякденне життя – потестували, покористуваличся і закинули… Але ця, про яку розповім я, підступно змусила мене перестати користувати сервісами для зберігання закладок, переживати за ненароком закриті веб-оглядачі з цікавими сайтами (нерідко браузери, які вміють зберігати сесії, глючать і видають щось не те…), і не відкривати щоразу графічні програми після того, як я натиснув кнопку Print Screen…

Чому? Та тому що у мене тепер стоїть Evernote, який чудово вміє миттєво зберігати виділений текст, а також веб-сторінку такою, якою вона є, робити скріншоти виділеної зони і ще багато чого (Писати аудіопотоки я ще не пробував, але кажуть і це він уміє!). Звісно, можна і просто робити нотатки.

Увесь цей фунціонал реалізується за допомогою акаунта на вказаному вище сайті та прогами, яку можна завантажити звідти ж. Переглядати свої нотатки можна як у вебі, так і локально. Між програмою та сервісом існує синхронізація, таким чином, ви можете встановити програму на всіх своїх компах (якщо у вас їх кілька) та завжди мати доступ до своїх “секретних матерів”.

Інтерефейс програми гарний та інтуїтивно зрозумілий (клікабельно).

Evernote

Як бачимо, стандатний набір: можна створити кілька записників, кожному запису присвоюються теги для полегшення пошуку в подальшому.

Програма додає в кожен із наявних на компі браузерів свою кнопочку для моливості зручного додавання контенту в записник.

Ну, що ще?… Я так підозрюю, Evernote має ще багато корисних функцій, про які я ще не знаю, та й, компанія-розробник, певно, готує ще багацько таких “вкусностей” на майбутнє. Тож, якщо вас кумарить Google Notebook, а спроби вітчизняних девелоперів створити щось більш-менш фунціональне (див. deepmemo.com) не викликають у вас нічого, окрім істеричного сміху і розчарування, то у вас лише один шлях – Evernote!