Двохсотдоларовий ноутбук ASUS Eee PC

Незабаром це чудо має потрапити в продаж і на український ринок. Але от тіки чи дійсно він коштуватиме 200 доларів – це ще питання. Але я б його купив навіть і за 300! Посудіть самі, що краще – купити КПК за 400 доларів чи повноцінний компьютер, що працюватиме на стандартній операційній системі, за 200?
До речі, поки що точно не відомо, але здається, попередньо на всіх моделях має бути встановлено Linux.
І ще не зрозуміло з об’ємом флеш-диску (жорсткий диск відсутній) – наприклад, є модель з 2-ма гігабайтами пам’яті. То це як? “Чиста” пам’ять, що лишається після встановлення системи, чи це ліміт на всі потреби, в тому числі для операційної системи?
Як би там не було, але на даному етапі ця річ залишається на першому місці серед моїх техно-мрій…

Поки доступні для замовлення три моделі, дві Eee РС 700, що відрізняються між собою наявністю/відсутністю web-камери і сумки для перенесення, і Eee РС 701, що виділяється тим, що має 4 Гб флэш-пам’яті замість двох як у Eee РС 700, а об’єм ОЗУ складає 512, а не 256 Мб.

Всі моделі мають 7-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 800 х 480 пікселів, мобільний процесор і чіпсет Intel з інтегрованою графікою, модуль бездротової мережі Wi-Fi 802.11b/g, мережевий адаптер 10/100 Мбит/с, модем, 3 порти USB, кардрідер MMC/SD, аудіокодек HDA.

А ось так Eee виглядає в порівнянні з іншими своїми побратимами (між ноутбуком і кпк):

Характеристику допомогли скласти IT-новини

Tags: