Блоги про блоги

Блін, як мене задовбали ці всі блоги про те, як зробити свій блог суперблогом. Скоро дійде до того, що усі блоги на 95 відсотків складатимуться з оглядів блогів, порад один одному як розкрутити свій блог і як заробити якомога більше бабла…

Воно то може б і нічого, якби все це писали справжні профі, а так кожен другий береться розказувати про те, в чому орієнтується поверхнево. Це те саме, якби я зараз почав розказувати усім про php. І саме головне те, що всі ці пости пишуться по принципу “якби риба мала шерсть, то вона мала б блохи, а блохи живуть на собаці, а собака – то така тварина…”

Інша частина блогів – то на 90 відсотків копі-пест і, в окремих випадках, переклади якихось закордонних статтей (що, в приниципі, непогано). Такі блоггери мають по кількасот відвідувачів за рахунок пошуковиків і явно вздрючюють всіх тих, хто створює власний контент. (Адже копіпестом значно простіше зафігачити 5 постів в день, аніж написати одну на тиждень статтю власного, скажімо так, виробництва).

Є ще блоги твіттероподібні і тіпа заумні. То окрема тема.

І саме цікаво те, що чомусь більшість стандалонщиків в Україні мають такий високий показник гонору і нічим не підкріплених понтів, що навіть самим крутим піарщикам не снилося. Куди не поглянь, суцільні “провідні блоггери”.

А якщо ти ще й навчився встановлювати WordPress, то всьо, капець – можна вважати себе крутим вебмайстром! 🙂

Переробив тему – не забудь прибрати копірайти! Модифікував плагін – перепиши його авторство на себе!

Ну а тепер, давайте, я приймаю удар. Кажіть що я просто заздрістний мудак і все таке.

Ідіть всі в жопу. Ні слова більше про українських блоггерів та українську блогосферу!

У мене щоденник, ясно?