Ахтунг усім власникам безкоштовних доменів!

З достовірних джерел щойно стало відомо, що тим, хто має на собі зареєстровані регіональні безкоштовні домени та домени типу org.ua, скоро надійте лист з проханням оплатити свій домен на протязі місяця. Якщо проплата не відбудеться, готуйтеся попрощатися з власним доменом!

Я так розумію, все це робиться задля того, аби унеможливити сотні реєстрацій доменів в день китайськими та іншими ловкачами, які потім намагаються перепродати отриману безкоштовно шару.

Але, якщо чесно, є підозра, що просто хтось зажрався, бо можна було б все ж організувати якусь перевірку, які домени юзаються, які ні, або ж виставити умову про обовязкове паркування домену до фунціонуючого сайту протягом тижня. Ну то хай подавляться. 5 баксів – невеликі гроші. От тіки все ж таки неприємний осад залишиться. Бо нафіга я реєстрував якийсь міха-блог, якщо міг зареєструвати щось значно простіше та красивіше типу mixa.net. Та тепер, я не зможу просто взяти і перейти на інший домен – бо навіщо ж тоді я намагався отримати якомога більше зовнішніх посилань протягом двох років? (Стосовно ж власне пошуковиків, то переіндексація відбудеться досить швидко і з меншими втратами…)

Коротше, воїстину шари не існує, а безкоштовний сир…